parallax background

Chint Alçak Gerilim Pano Sistemleri

Chint Alçak Gerilim ürünleri, elektrik dağıtım sistemlerinin etkin ve güvenli bir şekilde çalışmasını sağlamak için tasarlanmıştır. Geniş uygulama alanlarına sahip olan bu ürünler, endüstriyel tesislerden ticari binalara, enerji dağıtım şebekelerinden altyapı projelerine kadar birçok alanda kullanılabilirler.

Yüksek performansları, güvenilirlikleri ve uzun ömürlü yapılarıyla Chint Alçak Gerilim Ürünleri, elektrik dağıtım sistemlerinde maksimum verimlilik ve güvenlik sağlar.

Chint Hakkında

1984 yılında Çin’de kurulmuştur. Güç aktarımı ve dağıtımı, otomasyon, tesisat ürünleri, orta ve yüksek gerilim ürün ve sistem çözümleri ile geniş ürün yelpazesi sunabilen Chint, aynı zamanda özellikle yüksek gerilim projelerinde anahtar teslim projeler sunmaktadır. Chint 100’ü aşkın çözümü, 1000’i aşkın ürün serisi ile hizmet sunmakta ve kurulu beş büyük fabrikası ile Çin’in en önemli Ar-Ge yatırımcısı ve elektrik malzemeleri üreticisi konumundadır.

2018 sonu itibari ile 140 ülkede 30.000’in üzerinde çalışanı ile Çin’in en değerli markalarından biri haline gelmiş ve 10,5 Milyar Dolar satış rakamına ulaşma başarısını göstermiştir.

Chint, Türkiye’de distribütörler ile yürüttüğü işleyişini, 2017 yılı itibariyle büyüterek Türkiye’de şirketleşme kararı almıştır. Kendi organizasyonu ile dağıtım ağının genişlemesi ve lokal ürün çeşitliliğinin artması için çalışmalarını sürdürmektedir.